Aerial Drone Photography& Videography

Sağlık İletişimi

Sağlık profesyonelleri için dijital pazarlama 

AEF Dijital, hekimlerin ve sağlık profesyonellerinin internet varlıklarını doğru, etik ve kanıta dayalı bilgilerle, marka imajını güçlü kılacak yaratıcı stratejiler geliştirir.

Mobil internet kullanımı günümüzde en önemli iletişim aracı olduğu yadsınamaz bir gerçektir ve bilgi akışının olağanüstü bir hızda yayıldığı global iletişim çağında bilginin doğru kişilere gösterilmesi de oldukça önem taşımaktadır. Saniyede milyonlarca arama sorgusunun yapıldığı bu kadar fazla bilginin yer aldığı bir ortamda kaybolmamak, ve bilgiyi ulaşılabilir hale getirmek mutlak surette önem arz eden bir durumdur.

Sosyal Medya.
Dijital pazarlamanın en önemli kısımlarından birisi olan sosyal medya, doğru ve amaca yönelik kullanıldığında etikili sonuçlar alınmasını sağlar. AEF Digital, markanızı bir adım öteye taşıyacak farklı tanıtım ve pazarlama modelleri ile kimliğinize değer katan çalışmalar üretir. Özel hedef kitleler, dönüşüm optimizasyonları, yeniden pazarlama çalışmaları, A/B Testleri, entegre pazarlama faaliyetleri eşliğinde farklı platformlarda güçlü ve etkili tanıtımlar üretir.

Sosyal medya sitelerindeki varlığınızı oluşturmak, pazarlama planınızı sürdürmek için mükemmel bir yoldur. Araştırmalar sosyal medyada hastaların tıbbi bilgi ve öneriler aramaya her zamankinden daha fazla önem verdiğini gösteriyor. Tamamen kullanıcı davranışlarının şekillendirdiği sosyal ağların günümüzün en önemli iletişim kanalı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Dünya genelinde büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan sosyal medya‘da, çok farklı metriklerde güçlü ve etkili pazarlama kampanyaları sizi hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. İnternet varlığınızın bilinirliği için sosyal medyada yer almak her zamankinden daha önemli. Dahası, Facebook, İnstagram, Twitter, LinkedIn ve YouTube‘a katılmak, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artıracak ve web sitenize gelen trafiği artıracaktır. Sosyal medya, aynı zamanda işinizi markalamanıza ve tıp pratiğinizi toplum içinde daha kolay tanınabilmenize yardımcı olur.

İçerik Yönetimi.
Yaratıcı içerik çalışmaları ile hedef kitleniz ile etkileşime geçmenizi sağlarız. Oluşturulan marka kimliğinizin daha fazla insana ulaşmasını sağlayarak dönüşüm odaklı stratejiler belirleriz. Dijitalin hızına ve dinamiğine uyum sağlayan AEF Digital, geliştirilmiş dijital içerik pazarlama yöntemleri ile uzmanlık alanlarına yönelik güncel kullanıcı davranışlarını izleyerek doğru kullanıcıya erişmenizi sağlar.

Aef Digital, alanında deneyimli medikal web uzmanlarından oluşur ve bir sağlık web tasarım ajansından daha fazlasıdır. Biz, işinizi büyütmenize yardımcı olacak özel çalışmalar yaparız.

Tam Hizmet Ajansı Medikal Web alanında, hekimlerin hedeflerine ulaşmalarına, akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmalarına ve hastalara hitap etmelerine yardımcı olmak için tamamen entegre grafik tasarım hizmetleri, marka paketleri ve bireysel çözümler sunuyoruz. Logo Tasarımı Logo eseri marka tasarımı için gereklidir. Sizi temsil eder ve insanların hizmetleriniz ile ilişkilendirdiği bir imzadır. Ayrıcalıklı, özel olarak tasarlanmış bir marka logosuna sahip olmak, müşteri sadakati kurmanıza ve hastalarla profesyonel, uzun ömürlü bir bağ oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Hizmetlerinizin hedef kitlesine ulaşmak için en iyi özel logo tasarımını oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Çizgialtı ve Çizgi Üstü Kurumsal Matbular Hastalara ve diğer işletmelere gönderdiğiniz belgeler, uygulamanızın uzantısıdır ve olumlu bir izlenim yansıtmalıdır. Medikal Web Uzmanları’nda, markalı belgelerinizin ve üst bilgilerinizin güvenilirliğinizi artırmasını, tanınmayı güçlendirmesini ve kalıcı bir izlenim yaratmasını sağlamalıdır. Kartvizitler Kartvizitiniz doğru görüntüyü iletiyor mu ve uygulamanızı yaptığınız gibi yansıtacak mı? Medikal Web Uzmanlarından profesyonel bir kartvizit tasarımı ile kalıcı bir ilk izlenim yaratabilir ve müşteri etkileşimini artırabilirsiniz. Broşürler ve daha fazlası Mesleki uzmanlık alanlarınıza ait içerikleri markanızın çizgisinde hazırlayalım.

Kaliteli bir medikal içerik, Google için mükemmel bir internet varlığıdır.
Kanıta dayalı, bilimsel makaleleriniz ile markanıza son derece etkili bir rekabet avantajı kazandırırsınız. UNUTMAYIN…! İÇERİK HERŞEYDİR!.. Makale çalışmalarımız, Google içerik pazarlama çalışmaları ile eş zamanlı olarak hazırlanmaktadır. Uzmanlık alanınıza yönelik içeriklerle Google aramalarında ayrıcalıklı bir konuma sahip olun.

TIBBİ İÇERİKLERİMİZ ALANLARINDA UZMAN TIP DOKTORLARI TARAFINDAN GÜNCEL BİLİMSEL MAKALELER TARANARAK HAZIRLANMAKTADIR.

Benzersiz ve Orjinal
AEF Digital, reklama yönelik her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli içerikler üretmektedir. Size özel olarak hazırladığımız internet içerikleri sayesinde Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. DOĞRU içeriği DOĞRU yerden alın.

Dönüşüm Odaklı içerikler Hazırladığımız medikal içerikler sonuç odaklıdır. Sürekli değişen web dinamiklerini takip ederek güncel arama trendlerine odaklanıyor ve daha fazla hastanın size ulaşmasını sağlayacak pazarlama materyallerine odaklanıyoruz. Sağlık alanındaki deneyimizi dijital pazarlama alanındaki teknik bilgilerimizle birleştiriyor ve böylelikle size en üst düzeyde içerikler sağlayabiliyoruz.

Hastalarınıza, kuruluşunuzu ve marka kimliğinizi yansıtan bilgilendirici İÇERİKLER sunarak, işinizi teşvik edin ve müşterileri hizmetleriniz hakkında bilgilendirin.


İnternet kullanıcılarının yüzde 70’inden fazlası, araştırma yapan doktorlar da dahil olmak üzere çevrimiçi sağlık bilgisi arıyor. Google aramalarında gurur duyduğunuz ve kolayca çevrimiçi bulunabilen bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Tıp endüstrisini iyi biliyoruz ve 10 yılı aşkın bir süredir edindiğimiz deneyim ışığında dijital ortamda marka kimliğinize değer katacak çalışmalar yapıyoruz.

Benzersiz ve Orjinal AEF Digital, reklama yönelik her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayan kaliteli içerikler üretmektedir. Size özel olarak hazırladığımız internet içerikleri sayesinde Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. DOĞRU içeriği DOĞRU yerden alın.

WeCreativez WhatsApp Support
Sağlık Turizmi dijital pazarlama için bilgi alın.